• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Onur İş Makinaları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Onur Zambak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw

İş makinaları alım, satım, kiralama ve tamir bakım hizmetleri veren kalitenin adresi firmamız Onur İş Makinaları birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. İş makinaları birçok alanda insanların hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan, kas gücünden tasarruf ettirerek işlerin daha hızlı ilerlemesine olanak tanıyan teknolojik ve yeni nesil cihazlardır. İş makinaları, inşaat, kargo, yükleme, gıda ve yapı malzemeleri sektörü gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Özel ve kamu sektörleri gibi alanlarda yine sıklıkla işlerin halledilmesi açısından iş makinaları tercih edilir. Manisa makine alanında hizmet veren firmamız, en kaliteli hizmetleri bütçe dostu en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. Zor işlerinizi en kolay şekilde halletmeniz ve başa çıkmanız için Akhisar’da iş makinası kiralama hizmeti sunan firmamızla tanışabilirsiniz. Ağır yüklerin kaldırılması ve bir yerden diğer bir alana yüklenerek taşınması işlemini gerçekleştiren önü çatallı iş makinalarına forklift denilmektedir. Forkliftler her alanda işleri kolaylaştıran çözüm önerileri sunmakla beraber genel olarak, paletler üzerindeki maddelerin ağır olanlarını tek seferde kaldırmakta kullanılmaktadır.

Firmamız forklift ürünleri konusunda birbirinden uzman çekirdekten yetişen personelleri ile forklift bakım, onarım, yedek parça ve kiralama hizmetleri sunmaktadır. Alanında gerçek kalite ve öncü tecrübe sahibi firmamız, sizlerden gelen olumlu referans ve memnuniyet beklentileri ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışımız sayesinde her hangi bir sürprizle karşılaşmanıza izin vermeden sizlere yardımcı oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR