• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onur Petshop

Adres :

Karaoğlanoğlu Caddesi Cebrail Mahallesi Vali Göbeği Sultan Apt. No: 50 ( Şok Market Yanındayız ) Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Gençoğlu

E-Posta Adresi :

onurgencoglu50@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 835 18 00

Bilim insanları bizlerin daha tarih yazılmaya başlamadan binlerce yıl öncesinden kediler ve köpeklerle beraber yaşadığımızı ortaya koydular. Günümüzde kendimizi onların sahipleri olarak görsek de dört ayaklı dostlarımızla olan ilişkimiz ilk tanıştığımız zamanlar çok farklıydı. Mesela sevgili dostlarımız kediler hala yarı evcil olarak değerlendirilip, kendileri seçtikleri için insanlarla yaşamaya başladıkları düşünülmektedir. Köpekler ise zaman içerisinde en sakin ve komut dinleyen yavruların üremesiyle günümüzdeki sakin yapılarına kavuşmuşlardır.

Bugün evlerimizi bizlerle paylaşan dört ayaklı ve kanatlı dostlarımızın yanında balıklarda eklenmiştir. Bir akvaryum içinde yaşayan, sakince yüzen balıkları seyretmek, birçok insana yoğun bir iş gününün ardından terapi gibi gelmektedir.

Ancak evlerimizi bu küçük dostlarımızla paylaşmanın bazı riskleri de vardır. Birçok hastalık insandan hayvanlara, hayvanlardan insanlara geçmese de küçük dostlarımızın sağlıkları bizlerin insanlar için biçimlendirdiğimiz dünyamızda her zaman tehlike altındadır. Özellikle doğru ve kaliteli mama ile beslenmeyen dostlarımızın hayat kalitesi ve süreleri ciddi şekilde düşebilmektedir.

Tüm bu olumsuzlukları bir yana koyup, küçük dostlarınızla sağlıklı ve uzun bir ömür geçirebilmeniz amacıyla biz Onur Petshop Hatay evcil hayvan malzemeleri tedariki alanında faaliyet gösteriyoruz. Her tür, boy ve yaşta kedi, köpek ve kuş için geniş mama stokumuz, taşıma kutularımız, oyuncak ve aksesuarlarımızla, farklı hacimde akvaryum ve balık yemlerimizle hizmetinizdeyiz. Antakya’da bulunan merkezimizden dileyen müşterilerimize küçük dostları için telefonla mama teslimatı hizmetimiz de mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR