• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Orange Çiğköfte

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yaşar

Çiğköfte ülkemizin benzersiz lezzetlerinden birisidir. Geleneksel tatlardan birisi olan çiğköfte yıllardır özellikle doğu ve güneydoğu illerimizde tüketilirken son yıllarda ünü büyük bir hızla yayılmış, bütün il ve ilçelerimizde, hatta dünyanın farklı ülkelerinde çiğ köfte dükkânları ortaya çıkmıştır. Fakat çiğköftenin yakaladığı bu popülerlik, orijinal lezzetini kaybetmesine neden olmuş, pek çok kişi, hakiki çiğköfte lezzetinden mahrum kalmıştır. İstanbul Halkalı’da hizmet veren Orange Çiğköfte işletmemizle işte bunu yerine getiriyor, geleneksel çiğköfte lezzetini en doğal, en organik haliyle tüketime sunuyoruz.

İstanbul fast food sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yıllar içinde kazandığımız deneyimi her geçen gün daha yukarılara taşıyor, kalitemizden ödün vermeden daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini temel alarak tamamıyla doğal malzemeleri deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, ürünlerimizin hazırlanış koşullarında ve kullandığımız malzemelerinde hijyen olgusundan taviz vermiyor, kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak müşterilerimizin en güvenilir, en sağlıklı lezzetlere ulaşmasını sağlıyoruz. İhtiyaçları ve beklentileri tespit ediyor, tam zamanında en uygun çözümleri üretmekten çekinmiyoruz.

İşletme olarak kaliteyi hem ürün hem de personel noktasında muhafaza ediyoruz. Her biri marka olmuş, güvenilirlik kazanmış, sertifikalı ürünleri tüketime sunarken alanında yetişmiş, deneyimli, tecrübeli ve özverili bir kadro ile çalışıyoruz. Güler yüzlü ekibimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, hep daha iyisini sunabilmek adına tatlı, kahvaltılık, atıştırmalık çeşitlerini de tüketime sunuyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR