• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Organik Naturel Sızma Zeytinyağı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Göçmüş

reklam logosu

Kendimize ait asırlık zeytin ağaçlarından ellerimizle toplanan zeytinler, hiç bekletilmeden aynı günün akşamında soğuk sıkım işlemiyle doğal, saf 0,4 ve 0,8 aralığındaki değerler ile sızma zeytin yağı elde ediliyor. Tadından, lezzetinden ve doğallığından kaybetmeden tenekelere aktarılıyor. Zeytinyağımızı Manisa / Kırkağaç ta üretiyoruz ama isteğe bağlı Manisa ve çevre ilçelere elle teslim ederek ve Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti sunmaktayız.5 lt lik teneke fiyatımız kargo dahil 170 tl, 10 lt teneke fiyatı 330 tl, 580 tl olarak gönderilir.

Organik Natural Sızma Zeytinyağı firmamız zeytinyağının içine dip zeytin ve karışık zeytin yağı katılmadan ambalajlanmış oluyor. Yıl içerisinde bahçelerimizde gübreleme olarak doğal leonardit solucan gübresi kullanıyoruz. Biliyorsunuz ki solucan gübresi doğal organik bir gübredir. Solucanlar toprağa atılan ve çürümeye başlayan bitki artıklarını, gece toprağın içine açtıkları kanallara taşıyarak beslenirler. Beslenmeleri sonucunda humus ortaya çıkar. Humus ise toprak verimliliğini arttırmada önemli bir rol oynar. Zararlı haşerat ve böceklerle mücadelede kimyasal ilaç kullanmadan feremon tuzağıyla biyolojik mücadele yapıyoruz.

Temizlik ve hijyen konusunda aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan, toplanmasından paketlenmesine kadar olan bu yolda sizler için en sağlıklı ve en kaliteli ürünleri steril bir ortamda üretebilmek ve sizlere organik, doğal natural zeytinyağlarımızı sunabilmektir.

Zeytinyağının faydalarını göz önünde bulundurursak, salatalarımızın, yemeklerimizin vazgeçilmezi olmaktadır. Zeytinyağı yüksek oranda antioksidan içerir. Günde bir yemek kaşığı zeytinyağı tüketmek sindirim sisteminizi düzenler ve bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. Yüksek oranda kalsiyum içerdiği için kemikleri güçlendirir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR