444 24 98
  1. Emlak
  2. İstanbul
  3. Orhan Aydın Gayrimenkul

Orhan Aydın Gayrimenkul İletişim Bilgileri

Orhan Aydın Gayrimenkul

Emlak sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. Emlak sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.      Orhan Aydın Gayrimenkul firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve emlak sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır. 

Adres Adres Balıbey Mah. 23 Nisan Cad. Villa Aydın No: 13 Şile / İstanbul
Telefon 1 Telefon 0 (532) 233 50 26
Telefon 2 Telefon 0 (544) 965 17 01
Yetkili Yetkili Orhan Aydın
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon İstanbul » Şile
Balıbey Mah. 23 Nisan Cad. Villa Aydın No: 13 Şile / İstanbul

Orhan Aydın Gayrimenkul Firması Hakkında

Emlak sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. Emlak sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.
Orhan Aydın Gayrimenkul firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve emlak sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

 Orhan Aydın Gayrimenkul FİRMA ETİKETLERİ

istanbul şile çim çit bayii

istanbul şile panel çit bayisi

istanbul şile emlak şirketleri

istanbul şile çim çit bayisi

istanbul şile gayrimenkul danışmanlık hizmeti

istanbul şile satılık müstakil evler

istanbul şile satılık konutlar

istanbul şile krediye uygun satılık daire

istanbul şile gayrimenkul

istanbul şile satılık lüks daireler

istanbul şile satılık arsa araziler

istanbul şile satılık daire fiyatları

istanbul şile satılık dükkanlar

istanbul şile satılık villalar

istanbul şile kiralık daireler

istanbul şile emlak ofisleri

istanbul şile satılık havuzlu evler

istanbul şile uygun fiyata daire satanlar

istanbul şile satılık yatırımlık arsalar

istanbul şile satılık daireler

istanbul şile kiralık lüks daireler

istanbul şile satılık manzaralı evler

istanbul şile satılık iş merkezleri


Devamını Göster