• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Orjin Bijuteri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Çiftçi

Orjin Bijuteri olarak hali hazırda birmilyonnokta.com üyesiyiz. Takı ve aksesuar alanında bol çeşit ve uygun fiyatlarla sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Dükkanımızda çok fazla çeşit aksesuar sizleri beklemekte. Her türden insana hitap edecek ve birçok insanın zevkine uyacak türden takılarımız mevcuttur. Fiyatlarımız birçok farklı bütçeye uyacak skaladadır.

Mersin takı ve aksesuar sektöründe kaliteli hizmet düsturuyla yer almaktayız. Hem kadınlara hem de erkeklere göre birçok üründe onlarca çeşit aksesuarımız mevcuttur. Renk ve ebat olarak birbirinden güzel çanta modellerimiz sizleri bekliyor. Mağazamızda bay bayan fark etmeksizin herkese hitap edecek çanta modellerimizin yanı sıra kol saatlerini de görebilirsiniz. Analog veya dijital her zevke uygun çeşitlerimiz vardır. Kalınlık ve uzunluk olarak istediğiniz bedeni bulabileceğiniz birçok kemer modellerimiz mevcuttur.

Her renkten ve her ebattan cüzdanlar ile dilediğiniz model tokaları bijuteri mağazamıza uğrayarak inceleyebilirsiniz. Mağazamızda takı yönünden de geniş sayılabilecek bir model çeşitliliğimiz vardır. Birbirinden farklı model, renk ve bedenlerde kolyeler, bileklikler, yüzükler sizleri bekliyor.

Bijuteri mağazamızda seyahatlerinizde işinizi kolaylaştıracak pek çok ürünü uygun fiyata temin edebilirsiniz. Size lazım olabilecek her ebatta ve her malzeme menşeinden valiz modellerimiz mevcuttur. Ayrıca dışarıda ufak çocuklarınızın veya bebeğinizin kıyafet ve ihtiyaçlarını daha kolay taşıyabilmeniz için çocuk ve bebek çantası satmaktayız. Sizlerde her türden ihtiyacınızı uygun fiyata karşılamak isterseniz sizleri mağazamıza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR