• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Orkide3d

Adres :

Sanayi Sitesi 519. Sk. No: 32  Beyşehir / Konya Konya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oktay Bayazıt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@orkide3d.com

Whatsapp 1:

0 (542) 843 70 70

Whatsapp 2:

0 (543) 454 59 55
DEĞERLERİMİZ :

Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda ülkede önde gelen kuruluşlar ile yarışmak, dekorasyon alanlarında öncü olmak, müşteri beklentilerini aşan kalitede mal ve hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.
Misyonumuz
Toplum ve iş yaptığımız kişiler/kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede dekorasyon uygulamalarını yapmak ve ürünler üreterek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.
Etik Değerlerimiz
* Ülkemizin varlığı, bizim varlığımızın nedenidir. Bunun için çalışmalarımızı yaparken önce ülkemiz ve ekonomimiz için çalışırız.
* İçinde yaşadığımız toplumun bir parçasıyız. Toplumdan alıyoruz ve topluma veriyoruz. Bu bilinçle, çalışmalarımızda topluma katkı sağlamayı hedefliyoruz.
* Aile birliği, toplum birliliğimizin kaynağıdır. Bu bilinçle çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi, hissedarlarımızı ve toplumuzu ailemizin bir üyesi olarak görürüz.
* Bayilerimiz, işimizin aynasıdır. Sürekli olarak "en mükemmel" olmak ve "mutlu bayiler" yaratmak en büyük hedefimizdir.
* İlişki içinde olduğumuz herkese karşı adil olmak, dürüst olmak ve saygın bir iş ahlakına sahip olmak çok önemli bir değerimizdirUYGULAMA YAPTIĞIMIZ ALANLAR HEM HARİKA BİR GÖRSELLİK İÇERİYOR, HEM DE KOMPLE ANTİBAKTERİYEL BİR ORTAM OLUYOR. AYNI ZAMAN DA DA UYGULAMA YAPTIĞIMIZ ALANLARA SU YALITIMI YAPILMIŞ OLUYOR, MÜŞTERİMİZ DİLER İSE SES VE ISI YALITIMI DA UYGULAYABİLİYORUZ.

Merkezimiz olan Konya haricinde , bayilerimiz sayfamıza baktığınızda hangi illerde bayilerimizin olduğunu görebilir, bayilerimiz olan şehir ve yakın illerinde ürün / uygulamalarımızı yaptırabilirsiniz, ancak çok yakında ülkemizin her şehrinde bayilerimiz olacaktır.


Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR