• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Orta İnşaat Müteahhitlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kamil Orta

Kastamonu inşaat sektöründe kısa sürede kendinden söz ettirmeyi başarmış olan Orta İnşaat Müteahhitlik firmamız, Tosya’nın inşaat sektöründe gelişmesini sağlamıştır. Her geçen gün yeni projelere imza atarak yeni yapılar oluşturan ve Kastamonu’nun gelişmesini sağlayan firmamız, profesyonel ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir.

Kat karşılığı olarak inşaat yapımı alanında da hizmet veren firmamız, yaptığı eşsiz binalar ile sektörde kalıcı olarak yerini korumaya devam etmektedir. Kastamonu’da inşaat sektörünün gelişmesine büyük katkı sağlayarak her geçen gün daha büyük inşaat projelerinin oluşmasını sağlayan firmamız, en iyi inşaat yapan firmalar arasında görünmektedir.

Kastamonu halkının en uygun fiyatlarla ev sahibi olabilmeleri için canla başla çalışan ekiplerimiz, oldukça uygun fiyatlarla inşaatı tamamlamaya çalışarak, hemen herkesin eşsiz evlerde oturabilmesini amaçlamaktadır. İnşaat bittikten sonra insanların evlerinde huzurlu ve mutlu şekilde yaşayabilmeleri için hemen her detayı düşünülerek yapılmış olan inşaat projelerimiz, oldukça geniş kullanım alanları sunmaktadır. Mevcut arsanın en iyi şekilde değerlendirilebilmesi, tavan boyunun insanların içini ferahlatacak düzeyde olması, evin kullanım şeklinin en doğru şekilde olabilmesi gibi hemen her detayı düşünülerek çizilmiş olan projelerimizi hayata geçiriyoruz.

Tosya yapı inşaat firmaları arasında en çok dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmamızın bu başarısının sırrı, kaliteli, güvenilir, sağlam, üst düzey konfora sahip ve neredeyse direkt maliyeti düzeyinde olan en uygun fiyatlarla hizmet vermekte ve bunun haklı gururunu yaşamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR