• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ortaca Koltuk Döşeme

Adres :

Beşköprü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 130 Ortaca/muğla Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Coşkun

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 717 66 72

Ortaca Koltuk Döşeme olarak Muğla-Ortaca da hizmet vermekte olupdöşemeci,koltuk döşeme,koltuk ustası,koltuk tamiri,koltuk makas değişimi,koltuk yüz değişimi,krilent,minder imalatı,sandalye kaplama,yatak başlığı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR