• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakkı Can

reklam logosu
Ortak Frekans Dijital Reklam Ajansı (http://ortakfrekanstr.com)Olarak Profesyonel Ekibimiz İle Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Grafik Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmetlerimizi Müşterilerimize Sunmaktayız.
*Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile işletme ve markanızı potansiyel hedef kitlenizle buluşturup dönüşümlerinizi arttırıyoruz.
*Sosyal medya yönetimi ile sosyal medyanızı doğru ve büyüme odaklı yönetiyoruz. Firmanızın sunduğu ürün/hizmetleri takipçilerinize sıklıkla hatırlatarak etkileşimlerinizi arttırıp yeni potansiyel takipçilerinize organik olarak ulaşmanızı sağlıyoruz.
*Kurumsal kimlik çalışması ile sektörünüze uygun logo, broşür, kartvizit, renk skalası vb. grafik tasarım çalışmaları yaparak kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz.
*Grafik tasarım hizmetleri ile kurumsal kimliğinize uygun en çarpıcı kreatif çalışmaları hızlı bir şekilde hazırlıyoruz.
*Arama motoru optimizasyonu ile firmanızın arama motorlarında reklamsız ve optimize bir şekilde üst sıralara çıkması için çalışmalar yapıyoruz.
*Web site tasarımı ile ürün ve hizmetlerinizi sunduğunuz kullanışlı ve hızlı bir web sitesini hazırlıyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR