444 24 98
  1. Bilgisayar Bilişim
  2. Muğla
  3. Ortakent İletişim

Ortakent İletişim İletişim Bilgileri

Ortakent İletişim

Ortakent İletişim olarak Muğla-Bodrum da hizmet vermekte olup cep telefonu alım satım,fatura ödeme noktası,cep telefonu alım satım,cep telefonu mağazası,teknik servis,hat değişim,hat taşıma,numara taşıma,tl yükleme,cep telefonu aksesuarları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Cumhuriyet Caddesi No 143 Ortakent Yahşi Mahallesi Muğla Bodrum
Telefon 1 Telefon 0 (532) 648 07 65
Yetkili Yetkili Özgühan Özhan -- Meral Durgut
Lokasyon Lokasyon Muğla » Bodrum
Cumhuriyet Caddesi No 143 Ortakent Yahşi Mahallesi Muğla Bodrum

Ortakent İletişim Firması Hakkında

Ortakent İletişim olarak Muğla-Bodrum da hizmet vermekte olup cep telefonu alım satım,fatura ödeme noktası,cep telefonu alım satım,cep telefonu mağazası,teknik servis,hat değişim,hat taşıma,numara taşıma,tl yükleme,cep telefonu aksesuarları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Ortakent İletişim FİRMA GÖRSELLERİ

Ortakent İletişim

 Ortakent İletişim FİRMA ETİKETLERİ

muğla bodrum tl yükleme

muğla bodrum telefon teknik servis

bodrum cep telefonu aksesuarları

ortakent iletişim

muğla bodrum cep telefonu alım satım

muğla bodrum hat taşıma

muğla bodrum numara taşıma

bodrum tl yükleme

muğla bodrum hat değişim

bodrum hat değişim

muğla bodrum cep telefonu mağazası

bodrum cep telefonu mağazası

muğla bodrum cep telefonu aksesuarları

bodrum telefon teknik servis

bodrum cep telefonu alım satım

muğla bodrum fatura ödeme noktası

bodrum fatura ödeme noktası

bodrum numara taşıma

bodrum hat taşıma


Devamını Göster