• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ortaklar Auto

Adres :

Gökevler Mah. Adnan Kahveci Bulvari, Autopia Kat : 1 Kapı No: 79 Beylikdüzü/istanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Barışan - Adem Gezgen

E-Posta Adresi :

ortaklarauto@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (542) 628 61 56

Otomobil, günümüz ekonomik koşulları düşünüldüğünde, markalar üzerinden sıfır olarak alınmak istendiğinde, çok yüksek fiyatlara katlanmak gerekmektedir. Özellikle döviz yatırımları ile para biriktirerek, araç satın almak veya taksitlerle araç satın almak çok daha zor olmaktadır. Bu nedenle 2. el araç satışlarından faydalanarak, sizde yeni bir arabaya sahip olmak istiyorsanız, Ortaklar Oto olarak size İstanbul Beylikdüzü'nde hizmet veriyoruz.

Ortaklar Oto İstanbul oto galeri sektöründe yıllardır tecrübeli bir şekilde bilinen işletmelerden birisidir. Günümüze kadar gerçekleştirdiğimiz alışverişlerde 2. el oto satışı, alım, krediye uygun araç satışı, taksitli araç satışı ve vade farksız araba alım satımı gibi birçok işlem gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler sırasında marka konusunda Mercedes, Renault, Audi, BMW, Volkswagen, Citroen gibi birçok farklı marka ile araba tercihleri gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekleştirdiğiniz bu seçimler sonrasında araç alışverişleriniz için günlerce kredi peşinde koşmadan firmamızın yardımlarıyla çok daha kolay bir imkana ulaşabilirsiniz. Sizin için tek bir kimlik fotokopisi ile 30 dakika gibi bir sürede evrak şartları ve formaliteleri olmadan 12 aydan 48 aya kadar varan taşıt kredileri için destek oluşturuyoruz. Hatta kredi kartına 12 taksit imkanı gibi avantajlar da elde edebilirsiniz.

Otomotiv sektörünün gelişmelerini takip ederek yeni ve en kaliteli araçları size sunan firmamız, yeni bir araca sahip olmanız için nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede firmamız ile görüşmeden İstanbul'da araç alımı yapmamanız doğru olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR