• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ortaköy Kahvecisi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hamza Kartal

reklam logosu
  • firma instagram

Afyonkarahisar merkezde bulunan Ortaköy Kahvecisi işletmemiz birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Bizler sağlıklı ve lezzetli beslenmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunun için ilk yola çıktığımız andan itibaren hummalı bir çalışma süreci yürütüyor, onlarca farklı lezzeti her an taptaze biçimde servise hazır ediyoruz.

Afyonkarahisar fast food sektörünün öncülerinden birisi olarak ilimize benzersiz bir deneyim yaşatmak için yola çıktık. Gerek konseptimiz gerekse menülerimizle kısa sürede dikkatleri üzerimize çekerek Afyon’un en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekanı haline gelmeyi başardık. Yine de ulaştığımız noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisi, hep daha güzeli için özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletme olarak ilk günden bu yana kaliteden kesinlikle taviz vermiyoruz. Soğuk, sıcak içeceklerimizin ve diğer bütün menülerimizin malzeme seçimine azami hassasiyet gösteriyoruz. Dünyanın en iyi markalarını işletmemize dahil ediyoruz. Bunları özenle muhafaza ederek her biri alanında deyim sahibi, profesyonel ustalarımızla buluşturuyoruz. Ustalarımızın özel tarifleriyle servise hazırladığımız ürünlerimizi uzman servis elemanlarımızla servis ediyoruz.

Geniş, ferah, nezih, hijyenik bir ortamda sizleri en güzel biçimde ağırlıyor, sevdiklerinizle birlikte en güzel sohbetler aşlığında eğlenmenize yardımcı oluyoruz. Her damak zevkine ve ihtiyaca hitap edebilmek adına çok geniş bir menü ile karşınıza çıkıyoruz. Onlarca farklı sıcak, soğuk içeceği hazırlıyoruz. Bunun yanında salatalarımız, pizzalarımız, makarnalarımız, wraplarımız, köftelerimiz, hamburgerlerimiz ve daha fazlasını en uygun fiyatlarla tüketiminize sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR