• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ortaş Cam Balkon

Adres :

Şahintepe Mah. Mevlana Cad. No : 13/a İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Öntürk - Halil İbrahim Öntürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ortascambalkon@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 133 28 39

Whatsapp 2:

0 (530) 404 83 96

Whatsapp 3:

0 (530) 448 94 98

Ortaş Cam Balkon ailesi olarak tasarladığımız ve ürettiğimiz cam balkonlarla birmilyonnokta.com üzerinden müşterilere sunuluyor. Cam balkon sistemlerine olan ilgi her geçen gün artıyor. Ev ve işyerlerinde kullanılan cam balkonlar birçok avantajı kullanıcıya sunuyor. Balkonun aynı zamanda oda gibi kullanılmasını sağlayan cam balkon sistemi farklı tasarımlarda kullanıma sunuluyor.

Cam balkon sistemleri güvenilir, kullanışlı ve oldukça modern görünümlü sistemlerdir. Cam balkon sisteminden faydalanmak isteyen ev ve işyeri sahipleri öncelikle firmamızla iletişime geçerek adres belirtmelidir. Ekibimiz kısa sürede adrese giderek cam balkon için inceleme yapar. Balkon ölçüleri alındıktan sonra müşterinin nasıl bir tasarım istediği üzerine çalışmalar yapılır. Müşterinin istediği cam balkon tasarımı, alınan ölçüler doğrultusunda üretilir. Üretilen cam balkon kısa sürede ekibimiz tarafından adrese teslim edilir ve kurulur. Kullanıma sunulan cam balkonlarla ilgili herhangi bir sorun olduğunda ekibimiz gerekli kontrolleri yapmaktadır.

İstanbul cam dekorasyon sektöründe cam balkon tasarımı, imalatı, kurulumu, tamiri ve bakımı üzerine çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Kullanım alanınıza uygun cam balkona kısa sürede sahip olabilirsiniz. Kullandığınız cam balkon sistemiyle ilgili bir sorun yaşadığınızda ekibimizle iletişime geçerek yüksek kalitede güvenilir hizmet alabilirsiniz. Kendimizi geliştirerek vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda uygun fiyatlarla çalışmalar yapmaya özen göstermekteyiz. Sizler de çalışkan, azimli, yeniliğe açık, bilgi ve birikim sahibi ekibimizle iletişime geçebilir, modern ve kullanışlı cam balkon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR