• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ortax Mobilya Tasarım Atölyesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Kanlı

Mobilya, yaşam alanlarının en temel unsurudur. Bir evin, bir ofisin yaşanılabilir hale gelmesi mobilya çeşitlerine bağlıdır. Bu yüzden bir mekân kurulmaya başlandığında ilk eksiklerden birisi mobilyalar olur. Fakat bu alan, çok geniştir ve her geçen gün daha da genişlemeye, gerek ürün konsepti gerekse işlev bakımından farklılaşmalar devam etmektedir. Bu alanda kaliteli ve güvenilir bir firma işinizi çok daha kolaylaştıracak, benzersiz ürünlere sahip olabilmenizin kapısını açacaktır. Bursa Mustafakemalpaşa’da faaliyetlerine devam eden Ortax Mobilya Tasarım Atölyesi firmamız ile mobilyaya dair her ne gerekiyorsa hayata geçiriyoruz.

Bursa mobilya sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, sürekli yenilik, doğruluk, dürüstlük ve uygun fiyat avantajı ilkeleriyle hizmetlerimize devam diyoruz. Müşterilerimizi firmamızın en büyük ortakları görüyor, onların ihtiyaçlarının tespiti ve karşılanması konusunda azami çaba sarf ediyoruz. Taleplerini hassasiyetle dinliyor, ihtiyaçlarına en doğru çözümleri tam zamanında hayata geçiriyoruz.

Kaliteyi kesinlikle önemseyerek ürünlerimizin her kademesinde hassas davranıyor, birinci sınıf malzemeyi üst düzey işçilikle buluşturarak uzun yıllar ilk günkü estetiğinde ve formunda kalabilecek ürünleri tercihe sunuyoruz. Her gün yeni gelişmelere sahne olan alanda biz de kendimizi geliştiriyor, değişen moda ve tasarımları, en trend mobilya seçeneklerini tercihe sunuyoruz. Çağdaş uygulamaların merkezi olarak benzersiz ürün gruplarını kataloglarımız arasında bulunduruyor, kurucu ilkelerimizden taviz vermeyerek ekonomik çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR