• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ortodontist İsmihan Kayhan Çilesiz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Dr. İsmihan Kayhan Çilesiz

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Ortodonti, dişlerde görülen çapraşıklık, düzensizlik ve hatalı dizilişler ile ilgili diş tedavilerinin sağlanması için hizmet vermektedir. Bu bölümde hizmet verenler ortodontist olarak adlandırılır ve diş hekimliği alanında özel bir eğitim alarak bu hizmeti verirler. Bu konuda Elazığ merkez ilçesinde ortodonti hizmetlerini alabilmeniz için Ortodontist İsmihan Kayhan Çilesiz profesyonel hizmet yapısı ile en doğru tercihlerden birini oluşturmaktadır.

Türk Ortodonti Derneği üyesi olan Ortodontist İsmihan Kayhan Çilesiz, Elazığ medikal ve tıbbi cihaz hizmetleri konusunda en güvenilir hekimlik hizmetini sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde özellikle çocuk yaşlardan itibaren gülüş estetiği ve diş yapısı estetiğinin sağlanması için geniş bir tedavi sistemi sunulmaktadır. Dişlerde bulunan çarpıklık ve yanlış dizilme gibi sorunlar nedeniyle özellikle ilerleyen yaşlarda yüz yapısının kötü bir görünüşe neden olması ve iletişim sorunları yaşanabilir. Hatta beslenme konusunda da sıkıntılar oluşturabilecek bu diş sorunlarına karşı mutlaka ortodontik hizmetler alınmalıdır.

Merkezimiz bünyesinde aldığınız bu hizmetler sayesinde dişlerinizde görülen bu sorunları belirli bir süreç içerisinde profesyonel hizmetler ile giderebilirsiniz. Kliniğimizde gerçekleştirilen ortodonti çalışmaları çok geniş bir kapsama sahip olarak birçok farklı diş teknolojisi ve diş tedavi bölümü ile ortaklaşa hizmetler yürütmektedir. Örneğin, çene cerrahisi ve estetik cerrahi ile birlikte hizmetler uygulanabilir. Bahsedilen bu hizmetleri uygun fiyatlar, profesyonel bir yapı ve güvenilir bir kalite ile almak için kliniğimizi her yaşta ve her dönemde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR