• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Örtücüler Isı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali İhsan Örtücü

Örtücüler Isı firmamız Aksaray Eskil’de faaliyetlerine devam etmektedir. Uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşımaya çalışıyor, her zaman dünya standartlarında çözümler sunuyoruz. Hayatın konforunu arttıran, daha sağlıklı ve daha konforlu bir yaşam sürmek için gerekli olan bütün ısı sistemlerinde profesyonel çözümler üretiyoruz. Önceliği her zaman müşteri memnuniyetine vererek siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, isteklerinizi karşılamak adına her ne gerekiyorsa tam zamanında tam da istediğiniz şekilde çözümlerimizi üretiyoruz.

Aksaray tesisat ve bakım onarım sektörünün lider firmalarından birisi olarak hem dünyanın en seçkin ısı sistemleri markalarının bayiliğini yapıyoruz hem de ustalığını yaparak modern, konforlu yaşam alanları oluşturuyoruz. Her biri alanında yetişmiş, eğitimlerini tamamlamış, sertifika sahibi, deneyimli kadromuzla birlikte hizmet veriyoruz. Sürekli gelişen ve değişen sektördeki gelişmeleri, yenilikleri yakından takip ediyor, en yeni teknolojilerin, ısıtma sistemlerinin en kısa sürede firmamız bünyesine dahil olmasını sağlıyoruz. Dünya standartlarında çözümler üretmek için gayret gösterdiğimiz alanda, her zaman daha iyisini, daha kalitelisini hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Firma olarak çok geniş bir hizmet seçeneği sağlıyoruz. Geniş ürün gamımız arasından kendinize en uygun olanını, yaşam alanınızda en güçlü performans alacağınızı düşündüğünüzü sizler için satıyor, planlıyor ve uygulamasını yaparak güvenle kullanabilmenizi sağlıyoruz. Kömürlü kat kaloriferi sistemleri, katı yakıt kat kaloriferi, sıhhi tesisat çözümleri ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR