• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oses Çiğköfte Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Bayraktar

Ülkemizin kendine has ve en lezzetli yiyeceklerinden biri olan çiğköfte için sizleri Oses Çiğköfte’ ye davet ediyoruz. Çiğköfte konusunda şehrimizde lider bir işletme olarak, alanında uzman şeflerimiz ve güler yüzlü ekibimizle sizleri bekliyoruz. Sizleri en güzel şekilde ağırlıyor, şeflerimizin hazırladığı lezzetli yemekleri size sunuyor ve en kaliteli servisleri gerçekleştiriyoruz.

Ordu fast food sektöründe daima adımızdan söz ettiriyor ve sizlerin memnuniyetine göre hareket ediyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kesintisiz iletişimimizle birlikte toplu veya kilo ile yemek siparişlerinizi alıyor ve onları en hızlı şekilde sizlere hazırlayıp gönderiyoruz.

Sizlerin sağlığına verdiğimiz önem birinci önceliğimizdir. Yemeklerimizde en kaliteli ve en taze malzemeleri kullanarak en hijyenik koşullarda hizmetlerimizi sağlıyoruz. En güzel şekilde hazırlayarak ferah ortamımızda sizlere servis ediyoruz.

Firma olarak, kurulduğumuz günden bu yana en çok tercih edilen çiğköfte işletmecisiyiz. Siz müşterilerimizin olumlu dönüşleri ve yoğun ilgisiyle kendimizi geliştiriyor ve sizleri memnun etmek için çalışıyoruz. İşletmemizde sizleri ağırlıyor ve en lezzetli yemeklerimizi sunuyoruz. İsteklerinize göre siparişlerinizi hazırlayıp en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Siz de bizden haberdar olmak istiyorsanız Instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Sipariş ve iletişim için whatsapp numaramızdan bizlere ulaşabilir veya işletmemize gelebilirsiniz. En lezzetli, en doyurucu çiğköfte yemek istiyorsanız işletmemize davetlisiniz. Sektörümüzdeki konumumuzu siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyor ve sizleri işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR