• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osman Aksakal Sigorta

Adres :

Atatürk Caddesi Belediye İşhanı Zemin Kat No: 10 Isparta » Keçiborlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Aksakal

E-Posta Adresi :

oaksakal3@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 220 42 98

Whatsapp 2:

0 (535) 220 42 98

Sahip olduğunuz varlıklarınızı, hayatınızı ve sağlığınızı koruma altında bulundurmak için belirli bir güvence oluşturan sigorta, sistematik ödemeler sayesinde teminat elde edilmesini sağlar. Sigorta hizmetlerinin alınması için ülkemizde sigortacılık sektöründe yer alan birçok firma bulunmaktadır. Bölgesel olarak bu firmalarla anlaşmalı şekilde hizmet veren Osman Aksakal Sigorta ise Isparta Keçiborlu ilçesinde sizin için sigortacılık sektörünü temsil etmektedir.

Osman Aksakal Sigorta olarak Isparta sigorta finans sektörü içerisinde yer aldığımız ilk günden beri müşterilerimizin isteklerini oluşturmak adına en nitelikli merkezler ile çalışıyoruz. Bu sayede mesleki sorumluluk sigortası, işyeri sigortası, yangın sigortası, hayat sigortası, deprem sigortası ve tarım sigortası gibi birçok farklı hizmeti firmamız sayesinde alabilirsiniz.

Firmamız sigortacılık sektörü için hızlı adımlar ile ileriye doğru ulaşan bir yapıya sahip olarak, hem müşterilerimiz hem de iş ortakları için gurur verici bir yapı ile çalışmaktadır. Ülke ekonomisinin daha ileri bir noktaya taşınması için uzman yönetici ve personellerimiz ile profesyonel bir katkı sağlayarak her işletmede önemli bir hizmet oluşturuyoruz.

Gerek hayati gerek mesleki olarak gerçekleştirdiğiniz yatırımları ekonomik ve ilerleyen bir seviyede tutarken, koruyabilmek için sigorta hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız sayesinde yatırımlarınızı koruyabilir ve karşılaşacağınız negatif durumlarda zararlarınızı temin edecek bir kaynak bulabilirsiniz. Ekonomik bir planlamayla ve doğru süreçlerle işleyen sigortacılık sektörü için modern sistemleri kullanmak adına firmamızı her sektörde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR