• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmaniye Ays Su Arıtma

Adres :

Rauf Bey Mah. 9550 Sokak No: 43 Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Demir

E-Posta Adresi :

ademdemirdemir80@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 554 67 67

Whatsapp 2:

0 (554) 191 99 61

Whatsapp 3:

0 (546) 554 67 67

Whatsapp 4:

0 (554) 191 99 61

Osmaniye Ays Su Arıtma olarak Osmaniye’de müşterilerimizin su arıtma ihtiyacını karşılamak için hizmet vermekteyiz. Hemen hemen her çeşit model su arıtma cihazlarına ve filtrelerine sahip bir firmayız. Arıtma cihazlarımız son teknolojik cihazlardan oluşmaktadır.

Günümüzde yaşayan çevre kirliliği ve sularımızın da bu sebeple kirlenmesine sebep olmuştur. Musluktan temiz su içmek neredeyse imkansızlaşmaktadır. Bunun doğal bir sonucu olarak musluk sularımızdan temiz su içmek için arıtma cihazlarına ihtiyaç duymaya başladık. Arıtma cihazlarımı içme suyu arıtma, arıtmalı sebiller, ev ve iş yerleri için arıtma cihazları ve sebillerden oluşmaktadır. Sebillerimizde sıcak ve soğuk su ayarları mevcuttur. En iyi su arıtma cihazını en uygun fiyata alma garantisini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Osmaniye hizmet sektöründe müşteri portföyümüz oldukça geniştir. Geniş müşteri portföyümüz olduğu için müşteri memnuniyetine daha çok özen gösteriyor ve her geçen gün daha kaliteli hizmet vermenin yollarını arıyoruz. Müşterilerimiz henüz ürünlerimizi almadan öncesinde arıtma cihazlarımızdaki kaliteyi görmeleri açısından evlerinde ve iş yerlerinde tadım testleri yapmaktayız. Müşterilerimiz alım tercihlerini yaptıktan sonra hızlı montaj ile temiz suyu evlerine ya da iş yerlerine çok hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız. Daha sonraki süreçte ise periyodik bakımlarında, arıza durumlarında servis hizmetimiz ile müşterilerimize destek vermekteyiz. Kısacası musluk suyundan temiz su ihtiyacı için tüm süreç boyunca müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti için desteğimizi kesmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. İhtiyacınıza göre ürün seçimi yaparak arıtma cihazlarımızdan ve su sebillerimizden evleriniz ve iş yerleriniz için en kaliteli ürünü en iyi fiyata seçme garantisini siz değerli müşterilerimize sunmaya devem edeceğimim bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR