• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Osmanlı Çiftliği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kaan Kılıç

reklam logosu
GÜNLÜK DOĞAL YUMURTA VE TAVUK SATIŞI,sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
OSMANLI ÇİFTLİĞİolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
OSMANLI ÇİFTLİĞİolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
DEVECİ ARMUT 'U İÇİN SATIŞLARIMIZ EKİM AYI GİBİ BAŞLAYACAKTIR
GÜNLÜK DOĞAL YUMURTA VE TAVUK SATIŞI, EV YAPIMI ERİŞTE , EV YAPIMI TARHANA , EV YAPIMI KÖY EKMEĞİ, TURŞULUK İÇİN KÖY SALATALIĞI SATANLAR, ŞEFTALİ MEYVASI , NEKTARİ MEYVASI , DEVECİ ARMUT SATIŞLARIMIZ, CEVİZ SATIŞI, HOROZ SATIŞI, KÖY TAVUĞU SATIŞI, ETLİK TAVUK SATIŞI, KÖY YUMURTASI SATIŞI, GEZEN TAVUK SATIŞI, GEZEN TAVUK YUMURTASI SATIŞI, SALMA TAVUKÇULUK ,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR