• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanlı Halı Saha

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Ersin

Kütahya spor sektörünün en modern ve en yenilikçi, en çok sevilen ve tercih edilen isimlerinden biri olan Osmanlı Halı Saha ailesi olarak siz değerli spor severlere en iyi hizmetleri sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektördeki yenilik ve değişimleri yakından takip ederek sizler için daima en modern ve en son teknolojiyi yakından takip ediyoruz de firmamızda bu yenilikleri en kısa süre içerisinde hayata geçiriyoruz.

İşinde uzman, profesyonel ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemin şartlarından dolayı covid19 salgınına karşın tesisimize gelmeden önce Sağlık Bakanlığı uygulamasından HES kodu alarak tesise girişte zaman kaybetmeden en kısa süre içerisinde spora başlayabilirsiniz. Yaz kış kullanıma uygun tesisimiz ile spor aktivitelerinize ara vermeden dilediğiniz her zaman devam edebilmenin zevkini yaşama imkânı sunuyoruz. Yalnızca futbol değil, voleybol, tenis ve daha birçok spor etkinliği için uygun alanı sizlere sunuyoruz.

Yaz kış kullanıma uygun, yerden ısıtmalı sistemimiz ile siz değerli sporseverlere her mevsim spor yapma imkânı sunuyoruz. Tesisimizde otopark alanı, soyunma kabinleri ve duş alanları ile spor öncesi ve spor sonrası en iyi hizmetleri sizler için bir arada sunuyoruz. Büfe ve yemek alanlarımız ile spor öncesi ve sonrası yemek yeme, arkadaşlarınızla kaliteli vakit geçirme imkânı sunuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak istediğiniz gün ve saat için randevu oluşturabilir, fiyat bilgisi alabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR