• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Otekser

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Evgen

Otekser firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Birçok alan da kullanılan endüstriyel ürünler oldukça pahalı ürünlerdir. Bu sebeple de sizlere Antalya teknik servis alanında hizmet veren firmamız Otesker olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetler endüstriyel ürünlerin bakımı, onarımı gibi teknik servis işleridir.

Müşteri odaklı hizmet sunan firmamız da sizlere karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerde sağladığımız güven ve müşteri memnuniyeti sayesinde firmamız hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir. Firmamız başlıca hedefi ise sadece hizmet verdiği çevrede değil tüm sektörde öncü firmalar arasına girmektir.

Firmamız çeşitli sektörlerde hizmet veren firmalara hizmet sunmaktadır. Bu firmalardan bazıları cafe ve restoranlardır. Bu firmalara bulaşık makinesi tamiri, elektrikli cihaz tamiri, mutfak ekipmanları tamiri ve mutfak ekipmanları satışı yapmaktayız. Sizlere sunduğumuz ürünler hemen tüm hizmetler alanlarında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlar tarafından yapılmaktadır. Yine hizmetlerinizde kullandığımız ürün ve malzemelerde son kalite olup uzun ömürlü bir hizmet sunmamamıza yardımcı olmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyat ile sunmaya çalışmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR