• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Oto 2000

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali İzki - Mehmet İzki

  • firma fb

Yaşantımızda ulaşım kolaylığı sağlamak amacı ile üretilen araçlar standart şekilde üretilmekte ve kişisel zevklere hitap etmemektedir. Fabrikasyon bir araçta istemediğimiz kısımlar, hasar gören parçalar ya da farklı görünmesini istediğimiz parçalar yer alabilir. Burada her marka, model araç için yedek parça ve modifiye aksesuarlarının temininde Oto 2000 olarak imdadınıza yetişmekteyiz.

Oto 2000 olarak İstanbul oto aksesuar ve modifiye parçaları temini konusunda değerli bir yere sahibiz. Bu değerin kazanılmasında hızlı ürün temini, kaliteli ürün kullanımı ve müşteri memnuniyetinin öncelikli olması büyük etkiye sahiptir. Ayrıca ürün çeşitliliği sayesinde bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha fazla seçenek sunmaktayız. Bu öncelikler sayesinde markalaşma yolunda ilerlemelerimize hızla devam etmekteyiz.

Herhangi bir kaza ya da benzeri olaylar sonucu hasar gören aracınızda değişmesi gereken temin edilmesi zor parçaların teminini hızlı şekilde gerçekleştirmekte ve müşterilerin talebini hızlıca yerine getirmekteyiz. Ayrıca aracında farklı bir görünüm elde etmek isteyen müşterilerimize çeşitli seçenekler sunarak seçim imkânı tanımakta ve bu sayede memnuniyet yüzdemizi arttırmaktayız.

Kurumumuz bünyesinde yer alan profesyonel çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekte ve araçlarınıza hızlı, dikkatli bir biçimde değişim ve onarımını yapmaktayız. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin hayallerindeki araçlarının tasarımında yanlarında yer almaktayız.

Eğer sizde aracınızda bir değişiklik yapmak isterseniz ya da yedek parça ihtiyacınız varsa iletişim adreslerinden bize ulaşarak hızlıca çözüm imkânına kavuşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR