• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Oto Barış

firma adresi

Adres :

Kınık Sanayi Sitesi Antalya » Kaş
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yaşar Barış
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 924 55 02

  • firma fb

Antalya ili Kaş ilçesinde siz müşterilerine hizmet sunan Oto Barış isimli işletmemiz aktif olarak kullandığınız araçlarınızın tekerleri ve tekerlek sistemleri hakkında kaliteli ve tecrübeli bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak yer almaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize lastik değişimi, rot balans ayarı, jant düzleme, jant değişimi gibi fazla sayıda hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz tüm bu hizmetler işletmemiz tarafından garanti altına alınmakta ve yaşayacağınız tüm sorunlar işletmemiz tarafından ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır. İşletme olarak sunulan hizmet esnasında bünyemizde çalışan elemanlarımızın deneyim ve tecrübelerine çok büyük önem vermekte bu sebepten dolayı elemanlarımızı işe alırken çok titiz bir şekilde seçmekteyiz.

İşletme olarak sunulan lastik hizmeti esnasında çalıştığımız işletmemiz çok geniş bir yapıya sahip olmakta ve bu genişlik sayesinde birçok müşterimize aynı anda hizmet verme imkânı bulmaktayız. Bu özellik sayesinde hiçbir müşterimizin zaman kaybı yaşamasına sebebiyet vermemekte ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunulan lastik hizmeti karşısında büyük araştırmalar sonucunda her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet almalarını sağlamaktayız.

Sizler de araçlarınız için bu şekilde kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız eğer Antalya oto lastik sektöründe siz müşterilerine hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız ve asla pişman olmayacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR