• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Klinik

Adres :

Sami Akkuş Sanayi Sitesi No : 30 Kastamonu » Bozkurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağlar Yalçın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 355 60 61

Kastamonu ili Bozkurt ilçesinde hizmet veren Oto Klinik isimli işletmemiz siz müşterilerimize her zaman memnu kalacağınız şekilde kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır. İşletme olarak bir nevi arabalarınıza tedavi, muayene hizmeti sunmaktayız. Araçlarınızın tüm periyodik bakımlarını kaliteli malzemeler ve tecrübeli ustalarımız yardımıyla yerine getirmekteyiz. Ayrıca aküsü zayıflayan araçlarınızın akülerini yenileri ile değiştirmekte ve yaşayacağınız sıkıntılardan sizleri kurtarmaktayız. İşletme olarak kullandığımız teknolojik cihazlar ile aktif olarak kullandığınız araçlarınızın arızalarını nokta atışı olacak şekilde tespit etmekte ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Araçlarınız için sunduğumuz her hizmet işletmemiz tarafından garanti altına alınmakta ve belli süreler içerisinde yaşanacak tüm sorunlar bizler tarafından karşılanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde çalıştırdığımız araç ustaları kaliteli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmakta ve sunulan hizmetin kalite seviyesine yukarılara taşıyan etkenler arasında yer almaktadır. İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı aynı anda birçok araca hizmet sunabilmekte ve bu sayede müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hizmet almasını sağlamaktayız. Araçlarınızın onarım aşamasında kullandığımız tüm malzemeler en kaliteli şekilde temin edilmekte ve uzun yıllar boyunca tekrardan arıza vermemesi sağlanmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, deneyimli ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Kastamonu oto klinik sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek istediğiniz gibi hizmet alma imkanına sahip olabilirsiniz. Aldığınız hizmetten asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR