• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Show Wax

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Muslu

Oto Show Wax firmamız İstanbul Beykoz’da hizmet veriyor. Kurulduğumuz günden bu yana kalitenin ve güvenin adresi oluyor, en modern çözümleri en kaliteli şekilde müşterilerimizle buluşturuyoruz. İstanbul otomotiv sektöründe dinamik kadromuzla en yeni çözümleri üretiyor, dünya standartlarında uygulamalarla halkımızı buluşturuyor, bölgenin örnek ve öncü firmalarından birisi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Firmam olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini %100 oranında tutarak kaliteli çözümler üretiyor, beklentileri eksiksiz şekilde tam zamanında karşılıyoruz. En modern makineler ve ekipmanlarla donattığımız işletmemizde her biri otomotiv sektöründe dünya markası olmuş markaların ürünlerini kullanıyoruz. Uzman işçiliğiyle birleştirerek kusursuz uygulamalar ortaya çıkarıyoruz. Sürekli yeni arayışlar içinde olarak yeni uygulamalarla müşterilerimizi tanıştırıyor, ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üretiyoruz.

Oto kuaför, araç koltuk temizliği, pasta cila uygulaması, araç motor yıkama, araç seramik kaplama, iç dış detaylı temizlik, oto koltuk temizliği, araç far temizliği ve daha onlarca farklı hizmeti firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz aracınızı özel çözümler üretecek, gerekli projelendirme ve uygulamaları başarıyla yerine getireceklerdir.

Araçlarınızın marka ve modeli fark etmeksizin bütün oto kuaför hizmetlerini firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Araçlarınızın görünür görünmez bütün kirlerinden arındırılmasını sağlıyoruz. Anti bakteriyel temizlik uygulamalarımızla araçlarınızı pırıl pırıl ediyor, seyahatlerinizin konforunu ve sağlığını arttırıyoruz. Daha geç kirlenmeleri adına uygulamalarımızı gerçekleştiriyor, pasta cila uygulamalarımızla estetik görünümlerini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar