• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Asya Otomotiv Kaporta Boya Oto Yıkama

Adres :

Akyazı Mah.server Cad. Sanayi Sitesi No: 45 / D Hacılar Kayseri Kayseri » Hacılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Yoska- Mustafa Yoska

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 398 41 31

Whatsapp 2:

0 (542) 398 41 31

Whatsapp 3:

0 (542) 398 42 24

Öz Asya Otomotiv Kaporta Boya Oto Yıkama ;

Oto kaporta, boya, pasta cila, boya koruma, far temizliği, oto yıkama, detaylı iç dış yıkama, motor yıkama, araç alım satım ve 2. elde güven olarak Kayseri Hacılar da hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Ana hedefimiz olan otomotiv sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR