• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Çadır Kebab

Adres :

Çilesiz Mahallesi Fahrikayan Caddesi Engelsiz Park Yanı (migros Arkası Yeşilyurt Malatya Malatya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fuat Özarslan

E-Posta Adresi :

frkcan52@gmaiil.com

Whatsapp 1:

0 (536) 462 23 47

Whatsapp 2:

0 (536) 462 23 47

Öz Çadır Kebabailesi olarak yola ilk çıktığımız zamanlarda oldukça küçük bir ekip ile mümkün olan her müşteriye ulaşmaya çalışmakta ve mümkün olan her şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için elimizden gelen her türlü çabayı sarf etmekte idik.

Firmamız sahip olduğu araştırma ve geliştirme ekipleri sayesinde yer yüzünde oluşan her türlü gelişmeleri sektöre adapte etmeye çalışmakta ve uyumlu olan gelişmeler sayesinde müşterilerine daha kaliteli çözümler ulaştırabilmektedir. Aynı şekilde firmamız kendi çalışmaları ve yerli imkanları sayesinde ve hizmetlerinin gelişimine katkıda bulunmakta ve daha ileri adımlara ulaşabilmeye çalışmaktadır. Bu sayede firmamız sürekli olarak gelişmekte, misyonundan bir dakika dahi olsun vazgeçmemektedir. Siz de gelecekte oluşabilecek herhangi bir ihtiyacınızın tam manası ile karşılanabileceğinden emin olmak için firmamız ile çalışmaya başlayabilir ve her türlü ihtiyacınız için firmamıza güven ile başvurabilirsiniz.

Firmamız geçen yıllar içerisinde oldukça hızlı bir şekilde gelişme sarf etti. Bu gelişme neticesinde iseÖz Çadır Kebab sektörü içerisinde firmamızın ismini duymayan kalmamıştır. Firmamız kendi isminin Öz Çadır Kebab sektörüne altın harfler ile yazılması amacı ile bu yola çıkmış olduğu için ise küçük başarılar ile yetinmeyip sürekli daha iyisi olmak için farklı yöntemler denemeye devam etmiştir.

Firmamız sürekli olarak özverili bir şekilde tüm çalışanlarının da katkısı ile çalışmasını sürdürmüş ve büyük ölçüde hedeflerini gerçekleştirebilir bir konuma oldukça kısa bir süre içerisinde gelebilmeyi başarmıştır. Ancak bu durum dahi firmamız için yeterli olmamış firmamız ilk günkü aşk ve şevk ile çalışmalarını yemek yiyecek ,kebap,toplu yemek siparişi, sektöründe sürdürmeye devam etmiştir. Bu sayede firmamız müşterileri sürekli olarak kendisini yenileyen ve kendilerine daha kaliteli ürünler, hizmetler sunabilen firmamızdan oldukça iyi bir şekilde memnun kalmış ve sürekli bizleri desteklemeye devam etmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR