• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Çınar Dürüm

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Akyol

İstanbul restaurant sektöründe vazgeçilmez lezzetlerimizi özenle hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Maltepe üzerinde bulunan restoranımızda uzun yıllar müşterilerimizi ağırladık. Değerli müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalması için kalitemizden ve lezzetimizden ödün vermeden çalışmalarımızı ilerletiyoruz. Mutfakta ve serviste özenle, dikkatle hareket ediyoruz ki herhangi bir hata sonucunda müşterilerimizin bize olan güveni sarsılmasın. Ekibimizle birlikte bu lezzetleri özenle hazırlamaya ve sizlere servis etmeye devam edeceğiz.

Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımızda ister kapalı salonumuzu isterseniz de bahçemizi tercih edebilirsiniz. Arkadaş ortamınızla veya ailenizle rahatlıkla gelebileceğiniz restoranımızda et dürüm ve tavuk dürüm, Adana kebap, Urfa kebap, lahmacun, kıymalı pide, etli pide, kaşarlı pide, iskender gibi lezzetlerimiz bulunmaktadır.

Restoranımıza gelemeyen müşterilerimizin istekleri üzerine ev ve iş yerlerine ücretsiz paket servisimizle hizmet veriyoruz. Ekibimizin hızlı yapıya sahip olmasından dolayı sizlerin isteklerine kısa sürede dönüş yapıyoruz. Vakit kaybetmeden ve yemeğinizi soğutmadan siparişinizi sofralarınıza servis ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına mutfakta ve serviste çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Restoranımızda hazırladığımız bu lezzetlerde kullanılan tüm ürünlerimizi taze, kaliteli ve güvenilir ürünlerden tercih ediyoruz. Yılların tecrübesini ve elinin lezzetini birleştirerek ocak başında çalışan ustalarımız, sizlere her zaman en iyi lezzetleri sunabilmek için özenle çalışmaktadır. Restoranımızda birlikte çalıştığımız ekibimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizler de bu lezzetleri güvenilir ve kaliteli restoranda tatmak istiyorsanız ekibimizle her zaman bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR