• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Gönül Kebap

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fadime Çağ

  • firma fb
BAŞKA BİR ŞUBEMİZ YOKTUR

Geleneklerimizden gelen bir kültür olan kebap kültürü toplumumuz tarafından oldukça tercih edilen bir yemek türüdür. Gıda sektöründe yapılan bazı kandırmacalar ile kar amacı güden kurumlar insan sağlığı ile oynamaktadır. Bu yüzden bu lezzeti kaliteli, güvenilir ve taze malzemelerle yapan bir kurumdan yemek büyük önem arz etmektedir. Buna dikkat ederek güvenilir bir kurumdan hizmet almanız sizin için daha iyi olacaktır. Öz Gönül Kebap salonu olarak sizlere kaliteli bir hizmet vermek hedefi ile kurulmuş bulunmaktayız.

Öz Gönül Kebap Adana ilinin Yüreğir ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Vermiş olduğu kaliteli, güvenilir, lezzetli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları nedeni ile Adana restaurant sektöründe halk tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve daha da yukarılara çıkarılması için gerekli yenilikler, çalışmalar yapılmaktadır.

Kurumumuz Kebap lezzetinin ana vatanı olan Adana’daki işletmesinde alanında uzman, tecrübeli, güler yüzlü ustaları ile hizmet vermektedir. Verdiği hizmetlerde kullanılan malzemeler kaliteli, doğal, lezzetli olup güvenilir bir üreticiden temin edilmektedir. Bu üreticimizi belirli aralıklarla kontrol işlemi yaprak kalite seviyesi de değerlendirilmektedir. Verdiğimiz profesyonel hizmetlerle bu konuma geldiğimizden değerini çok iyi bilmekteyiz.

Eğer sizlerin de kaliteli, güvenilir ve bu işin ehli bir yerden kebap yemek istiyor iseniz doğru adrestesiniz. Öz Gönül Kebap olarak sizlere bu hizmeti vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR