• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Güzellik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özge Turt Uslu

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Öz Güzellik firması olarak nişantaşı freelance güzellik uzmanı,nişantaşı ipek kirpik uygulaması,nişantaşı ipek kirpik fiyatları,nişantaşı kirpik lifting işlemleri,nişantaşı kirpik perma işlemleri,nişantaşı kaş dizayn firmaları,nişantaşı kaş vitamin işlemleri,nişantaşı cilt bakım salonları,nişantaşı doğal cilt bakımı,nişantaşı selülit tedavi yöntemleri,nişantaşı örümcek ağı estetiği,nişantaşı dolgu botoks işlemleri,nişantaşı çatlak tedavisi,nişantaşı mezoterapi işlemleri, vb. hizmetler vermekteyiz.

Öz Güzellik firması olarak sektörel anlamda sunmuş olduğumuz imkanlar müşterilerimiz için en yüksek kaliteyi oluşturmaktadır.Güzellik ve kişisel bakım kolunda kurulmuş olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteyi elde etmeyi başarmış ve değişmez bir hale getirerek eksiksiz kentinin müşterilerine sunmayı bir borç bilmiştir. Bu borç hissiyatı karşısında müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli bir şekilde en doğru biçimde göstererek güven ve beğeni kazanıyoruz. Her müşterimizin firmamıza göstermiş olduğu ilgi daha üst noktaya ulaşarak kentin en önemli işletmelerinden biri olmayı başarıyoruz.

İstanbul kentinin firmamıza sağlamış olduğu misyonla birlikte ulaşılması gereken hedefi belirlemiştir. Bu noktada Güzellik ve Kişisel Bakım sektörü içerisinde sunduğu hizmetler ile birlikte gelişimleri ve yenilikleri oluşturan ve daha ilerleyen noktalarda kentin lokomotif işletmelerinden biri olmayı planlayan bir işletme olarak hizmet hayatımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda her geçen gün mekan, personel ve ürün, hizmetler noktasında daha geniş bir çerçeveye sahip olarak müşterilerimize alternatifler oluşturmayı sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR