• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Işık Hayvancılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Işık

  • firma fb

Büyükbaş adak ve kurbanlık işlemlerinin güvenilir alım, satım noktası olan firmamız Öz Işık Hayvancılık birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Kırmızı et içerisinde barındırdığı vitamin mineral ve proteinler bakımından oldukça zengin bir besin kaynağıdır. İnsanlık başlangıçtan bu yana beslenme amaçlı hayvanlar avlamış, yetiştirmiş ve tüketmiştir. Bu eskiye dayanan beslenme alışkanlığına bağlı olarak, hayvan bakımı ve besi çiftlikleri konusunda uzmanlaşan insanlar, en kaliteli kırmızı et imkânlarını bulabilmek adına, çeşitli yöntemler geliştirmiştir.

Özel yem ve besi çeşitleri her an geliştirilerek, daha sağlıklı bir beslenme ihtiyacının karşılanması adına yenilenmiştir. Günümüzde hayvanların daha hijyenik ve steril ortamlarda beslenmesi daha önemli bir hal almıştır. Bu kapsamda profesyonel besi çiftliği hizmetleri veren firmalar çoğalmış, besleme, olgunlaştırma ve kesim işlemleri konusunda faaliyetler göstermeye başlamışlardır. Bizde Öz Işık Hayvancılık firması olarak, sizlere kaliteli bir beslenme fırsatı sunuyor ve deneyimli personellerimizle en uygun büyükbaş hayvan seçenekleri ile sizleri buluşturuyoruz.

Eskişehir hayvancılık alanında deneyimli danışma personellerimiz, sizlerden gelen soruları hızla yanıtlayarak, sizi en uygun büyükbaş hayvan kesimi konusunda yönlendiriyor. Tüm periyodik bakımlarını uzman veteriner hekimlerimizin gözetiminde gerçekleştirdiğimiz büyükbaş hayvanlarımızı, en kaliteli ve %100 doğal yemlerle besleyerek sizlere sunuyoruz. Halk sağlığı güvenliği konusunda hijyenik tesislerinde aldığı tedbirler kapsamında, düzenli dezenfektasyon işlemleri uygulayan firmamız, ücretsiz kesim ve hisse payı işlemleri ile sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar