• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Kardeşler Ford Özel Servisi

firma adresi

Adres :

Ahi Evran Mahallesi 233. Sokak 7 / B Ankara » Sincan
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Dündar / Erkan Dündar
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (549) 513 01 72
firma wp

Whatsapp 2:

0 (545) 275 21 65

reklam logosu
  • firma instagram

Deneyimli oto servis ve tamiri yapılan firmamız Öz Kardeşler Ford Özel Servisi birmilyonnoktam.com üyesidir. Firmamız sizler için önemli olan araçlarınızın bakımını yapıp tekrardan teslim eder.

Araçlarımızı günlük yaşantımızda sürekli olarak kullandığımız için yıpranıyor, bakıma ve tamire ihtiyaç duyabiliyor. Düzenli bir şekilde servise getirilen araçlarınız sizi ansızın yol ortasında bırakmayacak ve gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edeceksiniz. Bizde firmamız bünyesinde sizlerin araçlarınıza büyük bir titizlikle yaklaşıyoruz ve her türlü bakımını gözden kaçırmadan yapmaya devam ediyoruz. Deneyimli, titiz ve profesyonel çalışan, çalışanlarımızla maksimum seviyede hizmet sunuyoruz. Hizmet esnasında ve sonrasında herhangi bir sorun ve hatayla karşılaşmamanız için büyük bir dikkatle süzgecimizden geçiriyoruz daha sonra da araçlarınızı size teslim ediyoruz.

Araçlarınızın servisini ve bakımını yapmak için güvenilir bir yer bulmak çok zordur. Çünkü değişmesi veya onarılması gereken küçücük bir parça dahi olsa en ufak bir hata aracınızı berbat edebilir. Bizde bunun yaşanmaması için varız. Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe profesyonel hizmetlerle adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Taleplerinize ve isteklerinize yanıt verebilecek en güvenilir firma burada.

Aracınızı bize teslim ettikten sonra sizleri detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz ve her araca özel ayrı bir çalışma tekniğiyle yaklaşıyoruz. Kafanıza takılan her sorunu bizlerle paylaşmaktan asla çekinmeyin. Gerek iletişim numaralarımızdan gerekse firmamıza gelerek içinizi rahatlatıp aracınızın durumunu kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Güvenilir ve deneyimli oto servisin durağı olmaya ve memnuniyetiniz için tüm gücümüzle çalışmalara devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR