• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Kısmet Çiçekçilik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Kurnaz - Volkan Kurnaz

Çiçek doğanın güzelliklerinden biri olarak rengârenk ve çeşitli versiyonları sayesinde ahenkli bir kargaşa yaratır. Bu ahenk zaman içerisinde her alanda kullanılırken hediye sektörünün de birinci sırasında yer alır bir hale gelmiştir. Özellikle hanımların göz bebeği olan çiçekler özel günler olduğu kadar sıradan bir günde küçük bir mutluluk için vazgeçilmez olmuştur.

Bakıldığında çiçek düğünlerde, hasta ziyaretlerinde ve hatta cenazelerin en zarif ve birinci tercihi olmaktadır. Tüm bu alanlarda kullanılan çiçeklerin en güzel şekilde dizayn edilmesi kadar çeşitli çiçek türlerine de erişimin kolay olması gerekmektedir.

Sunduğumuz hizmette her türlü çiçeğe erişim sağlanırken görünüş açısından capcanlı ve güzel kokulu çiçeklerin çeşitleri gidilecek mekan ve kullanılacak olan alana bağlı olarak değişim gösterse de kalite ve güzelliğinden bir şey kaybetmez. Manisa Turgutlu Öz Kısmet Çiçekçilik olarak papatyalarımızı en güzel saf sevgiyi iletebilsin diye en güzel şekilde paketler iken güllerimiz ise tutkulu ve sonsuz aşkı temsil etsin diye sunuyoruz. İsteğe bağlı çiçekler ile çeşitli alanlarda süsleme yapılabileceği gibi tüm özel anları daha da güzelleştiremeye devam eder.

Çok sayıda sunduğumuz çiçeği geniş hizmet içeriği ile müşterilerimizin istek ve dileklerine uygun şekillerde oluşturup isteklere cevaop vermek için yenilikçi olup her daim bu yolda ilerliyoruz. Kolaylıkla kurumumuz ile iletişime geçilerek istenen çiçeklere kolaylıkla erişilerek istenen alanda kullanılmak üzere temin edilebilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR