• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz-kur Kuruyemiş Baharat ve Bakliyat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ümit Özgür - Yasin Özgür - Kaan Özgür

  • firma fb
  • firma instagram

Baharat ve kuruyemiş dünyasının, çeşitleriyle en renkli firması olan Öz-kur Kuruyemiş Baharat ve Bakliyat genişlemekte sınır tanımadı ve son olarak birmilyonnokta.com üyesi oldu. Aklınıza gelebilecek her çeşit baharat, çerez, kuruyemiş ve bakliyat artık Tokat baharat firmasında. Sunduğu hizmeti gayet titiz ve temiz, planlı hızlı bir nizama koyan firmamız tam da hayal ettiğiniz yer. Her yöremize ait farklı tatları bir arada size sunan firmamız müşterinin yoğun tercihlerine odaklı bir prensiple çalışmaktadır.

Hiçbir şekilde bayat olmayan kuruyemişleri, temiz bakliyatları ve rengârenk tatlara sahip baharatları ile güvenerek alışveriş yapacağınız firmamızda her aradığınızı bulmak çok kolay. Hiç bu kadar çeşidi ve tadı bir arada görmediğinizi siz de geldiğinizde fark edeceksiniz. Müşteriyi alışverişten sonra da gideceği yere bırakan ve giderken taşımaya yardımcı olan disiplinli çalışan kadromuzla alışverişte sizlere kolaylık sağlamaktan da geri kalmıyoruz. Tam anlamıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir firmayız.

Baharat, kuruyemiş ve bakliyattan oluşan ürünlerimizi doğru bir şekilde muhafaza ederek mutfağınıza kadar taşıyoruz. Uzakdoğu ürünü olan Ginseng’ ten tutalım Urfa mutfağına ait acılara kadar her renk ve çeşidi sizlerle buluşturarak tat bakımından sizi adeta dünyanın her yerine götürüyoruz. Haftanın belli günlerinde sizler için yaptığımız avantajlı ve hesaplı kampanyalardan haberdar olmak için bizleri takipte kalın. Fırsat ürünlerini almayı unutmayın. Bizimle farklı tadın hayatı.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR