• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Mavi Metal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Mavi - Salih Mavi - Turan Kıran
Mavi Metal İş Hizmette kaliteyi vazgeçilmez unsur kabul etmek,Karar mekanizmasını bilgi ve tecrübe destekli yürütmek ve geliştirmek,Teknolojiyi şirketimiz birimlerine adapte ederek klasik çözümler yerine en etkin çözümleri geliştirmek,Hizmette kalite kotamızı hep daha ileri noktalara taşımak ve sürekliliği sağlamak,Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden , her zaman daha üstün sonuçlara ulaşmak.
Vizyon
Mavi Metal İş olarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunarken Çatı yalıtım sektöründe etkin ve teknolojik çözümler üretebilmek için yenilikleri sürekli takip etme prensibinden hiç ödün vermeyerek,yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alacak,yerli ve yabancı sermayenin Türk ekonomisine kazandırılmasında her zaman öncü olacaktır.
Çatı aktarma nasıl yapılmaldıır nelere dikkat edilir ,
Klasik dörk köşe çatı üzerinden çatı aktarma uygulamasını anlatıcağız, kiremit Çatı aktarma da önce omuz mahyelerinde bulunan betonların sökülürek bir yandanda çıkan moloz ve kiremit kırk parçalar doldurulur temizlenir. Sonrasında çatı üst kısmından başlanarak kiremitler sökülmeye başlanır düzgün ve 2 yada 3 erli sıra halinde dizilerek kiremitler açılır kiremitler kaldırılırken altındaki olan toz vs süpürülür, yukardan başlanan bölgenin dip sıraya kadar sökülür, ve bu işlem çatının dört bölgesinde yapılır. kiremit kaldrıma işemi bittikten sonra alt sıradan yani çatı ucundan çatı dereleri sökülmeye başlanır dere kaldırma işlemi bittikten sonra çatı dere kelepçeleri 40 cm ara ile çakılır ve 150’lik köşeli dere takılır, çatı deresi takıldıktan sonra kiremit altına hangi malzeme kullanılacaksa (kiremit altı ziftli çuvallı muşanba , kiremit altı p3000 siyah mebra ) o döşenmeye başlanır döşenirken 10 cm üst üste gelcek şekilde döşenir ve çatının tamamı örtü ile kaplanır. Çatı örtüsü kenar kısımlara ve ya baca kenarlar gelen bölgesini katlanarak su kanalı oluşuturlur, ve kiremit dizme işlemi başlar ilk iki sıra kiremit ipinde dizilerek kiremitler galveniz tel ile bağlanarak çakılır, kiremit çakılma nedeni kiremitlerin kaymaması içindir. sonra baca varsa gizli dere kenar kısım izolasyonu yapılır. en son işlem olarak omuz mahyeleri konularak harçlanma işlemi yapılıp sonrasında çatının geneli kontrol edilerek kırık kiremit vs eksikleri giderilir, kiremit çatı aktarma işlemi sonlandırılır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR