• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz-nur Teknik

Adres :

Battal Gazi Mahallesi Ece Sokak No: 1/3 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Gönülasrı - Nurettin Türk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 055 13 12

Whatsapp 2:

0 (538) 318 03 50

Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde madencilik sondaj hizmeti sunmakta olan Öz-nur Teknik isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com ailesine katıldığını halka duyuruyor. İstanbul'da hizmet vermekte olan değerli firmamız, oldukça yoğun bir şekilde çalışıyor ve sürekli olarak kendini geliştirip yeniliyor. Çığır açmış yenilik ve yöntemleri ile tam da halkın istediği hizmeti sunan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir.

İstanbul madencilik sondaj, dalgıç pompa sistemleri, hidrofor pompa satışı, dalgıç pompa tamiri hizmeti, el aletleri tamiri, el aletleri satışı hizmetleri sunmaktadır. Firmamız, oldukça uygun fiyata hizmet sunuyor ve bu yönünden ötürü de son derece yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarıyor. Kaliteli ve güvenilir hizmeti sayesinde firmamız, müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Eşi benzeri olmayan bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, işinin ehli çalışanları ile her geçen gün biraz daha büyüyor. Müşteri memnuniyeti için canla başla çalışmakta olan firmamız, yepyeni hizmetler ile yanı başınızda yer almaktadır.

Firmamıza iletişim numarası üzerinden anında ulaşmak ve hizmet talep etmek oldukça kolay. Aynı zamanda vermiş olduğumuz hizmeti daha yakından görüp tanımak isterseniz eğer bizleri sosyal medya üzerinden takip etmenizi öneririz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR