• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz - Ok Baca Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Ok

Özellikle ateş ve ısıl işlemler ile hizmet veren kurum, mekân ve işletmelerde bu ateşin çıkarmış olduğu is ve dumanın kapalı alandan çevreye zarar vermeden atılması gereklidir. Direk olarak dışarı verilmesi yakın konumda bulunan diğer kişileri olumsuz etkileyeceği için yapının en üst kısmına kadar çıkartılıp öylece atılması gerekmektedir. Bu sistemler için ise baca sistemleri kullanılmaktadır. Bazı yapılar inşa edilirken bu sistemler içerisine eklenmektedir. Ancak bu baca sistemlerine sonradan gereksinim duyulan alanlarda bu işlemin dışarıdan yapılması gereklidir. Bizler Öz - Ok Baca Sistemleri olarak sizlere bu konuda gerekli olan hizmetleri profesyonel bir şekilde ulaştırmaktayız.

Öz - Ok Baca Sistemleri olarak Konya ilinin Meram ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere bu konuda gerekli olan hizmetleri kaliteli, modern, sağlam, uzun ömürlü, estetik, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermemiz neticesinde Konya hizmet alanında halkımız tarafından tercih edilen önemli bir konuma gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlara sahip hizmet verilmesi adına bizlere sizlere bu konuda gerekli olan desteği sağlamaktayız.

İşletmemizde özellikle merkezi sistem kalorifer kullanımında ortaya çıkan gazların atılımı için, fırın gibi sürekli olarak ateş yakılan işletmelerin çıkarmış olduğu dumanların atılımı için bu konuda profesyonel hizmetlere gereksinim duyulmaktadır. İşte sizlerin de bu alanda hizmete gereksiniminiz var ise Öz - Ok Baca Sistemleri olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR