• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öz Oto Kurtarma ( Akdeniz Acil Yol Yardım Firması )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlker Öz & Osman Öz

  • firma fb

Öz Oto Kurtarma şirketi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılan üyelerden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyat, kaliteli hizmet ilkelerini benimseyerek uzun yıllardır hizmet verdiğimiz işletmemizde özenle çalışıyoruz. Can ve mal güvenliğinizi ön planda tutarak müşteri memnuniyeti garantisi ile çalıştığımız şirketimizde oldukça güvenilir şekilde yolda kalan araçlarınıza en kısa sürede müdahale ediyoruz.

Değerli müşterilerimiz için uygun fiyat garantisi sunuyor, en kısa sürede arıza yapan araçlarınızın güvenle çekilmesini sağlıyoruz. Hasarlı, arıza yapmış, yolda kalan araçlarınızı en güvenilir şekilde son teknoloji araçlarımız ile çekerek belirttiğiniz adrese güvenle teslim ediyoruz. Oldukça uygun ücretlendirme sistemimiz ile değerli müşterilerimizin bütçesini korumaya katkı sağlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin arıza yapan, kaza yapan, hasar almış, aküsü biten ve yolda kalan araçlarını güvenlik önlemlerimizi alarak en kısa sürede özenle çekiyoruz. Mersin yol yardım ve oto kurtarma sektörüne hizmet eden şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmaktadır. Alanında uzman, profesyonel ve oldukça tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile son teknoloji araç ve ekipmanlarımızı kullanarak araçlarınızı kurtarıyoruz. Özenle çalıştığımız ve 7/24 kesintisiz hizmet verdiğimiz işletmemizde siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyat yüksek kalite garantisi sunuyoruz. Eğer sizler de yolda kalan araçlarınızı çektirmek için profesyonel yol yardım şirketi arayışı içindeyseniz işletmemizin irtibat numarasını kullanarak en kısa sürede iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR