• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Sivas 2006 Etli Pide Salonu

Adres :

Siteler Mahallesi Uncalı Caddesi Fazilet Sitesi E Blok Yasemin Apartmanı Kat: 1 No: 1 Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Aslan - Yener Aslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 580 64 59

Yemek denilince akla gelen bin bir çeşit yiyeceklerden en lezzetlileri arasında hiç şüphesiz Türk mutfağına özgü ürünler gelmektedir. Dünyada adından söz ettirmiş olan mutfağımızın en belirgin özelliklerinden biri de yöreye özgü olan yemeklerdir. Bunların arasında hiç şüphesiz en önemli konumlardan birinde olan etli pide ön plana çıkmaktadır. Sivas ilimize özgü olan bu enfes lezzet tüm ülkede adından sıkça bahsettirmektedir. Kıymanın en güzel kullanım şekli olan elti pide tadına doyulmaz bir lezzettir.

Hem hazırlanması hem de tüketilmesi pratik olan etli pide oldukça doyurucu bir yiyecektir. Etli pidenin yanı sıra katmer, çörek ve diğer pide çeşitlerini de Öz Sivas 2006 Etli Pide Salonu olarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Her biri diğerinden lezzetli olan pidelerimizin enfes kokusu adeta insanı cezbetmektedir. Özellikle günümüz çalışma temposunda yemek hazırlamak oldukça zordur. Bu kısıtlı zaman dilimi içerisinde tercih edilebilecek en mantıklı ürünlerin başında da etli pide gelir.

Antalya restaurant sektörünün lezzet durağı haline gelen iletmemiz her geçen gün büyümektedir. Malzemelerimiz en taze ürünlerden hazırlanmakta ve hijyen kurallarına son derece dikkat edilmektedir. Tecrübeli ve titiz ustalarımızın maharetli ellerinden sofralarına gelen etli pide ve diğer pide çeşitlerimizi tadınca vazgeçemeyeceksiniz. Bu eşsiz ve enfes lezzeti en kolay biçimde sizlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin de bu lezzeti tatmasını bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR