• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Tozanlı Oto Kurtarıcı

Adres :

Esenler İstanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Üzen-murat Üzen

E-Posta Adresi :

uzenferhat13@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 054 06 63

Whatsapp 2:

0 (505) 025 73 60

Whatsapp 3:

0 (533) 054 06 63

Whatsapp 4:

0 (505) 025 73 60

Öz Tozanlı Oto Kurtarıcı

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde yol yardım sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızın misyonlarından biri olacaktır.

Öz Tozanlı Oto Kurtarıcı ailesi olarak otomotiv sektöründe hizmet yapmak için yola çıkmış olan firmamız, gerçekleştirmiş olduğu tüm hizmetlerde kuruluş gününden bugüne kadar ki olan tüm süreç içerisinde yalnızca müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmiştir. Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmesi sayesinde ise hem teknolojik anlamda hem de çalışma gücü anlamında en gelişmiş firmaların başında gelmeyi başarmıştır. Firmamız kuruluş günlerinde sahip olduğu bir miktar sermaye sayesinde günümüzde oto kurtarma sektörünün öncü firması, bu sektöre ismini altın harfler ile yazdırmayı başaran tek firma haline gelmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR