• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ozan Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Ozan

Otomobiller sürekli olarak bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi gereken mekanik araçlardır. Otomobillerin bakım ve onarım sürecinin aksatılması ya da ilgilenilmemesi gibi durumlarda istenmeyen birçok olumsuz durum ortaya çıkmaktadır. Gerekli bakım işlemlerinin yapılmaması durumunda otomobil üzerinde bulunan birçok problem görmezden gelinir, problemden bihaber bir şekilde otomobil kullanılmaya devam edilir. İlk aşamalarda çok ciddi olmayan bir problem dahi olsa zaman geçtikçe problem ciddileşir ve oldukça kötü sonuçların ortaya çıkmasına sebebiyet verir. Otomobil bakım işlemlerinin tamamlanmayışı neticesinde ortaya çıkabilecek istenmeyen sorunların tehlikelisi şüphesiz hareket halinde iken otomobilin arızalanması ve yolda kalması durumudur. Bu gibi durumlarda otomobilin yoldan çekilmesi hem sürücünün hem de diğer sürücülerin sağlığı için kritik önem taşır. Bu gibi durumlarda oto kurtarma hizmeti şoförlerin yardımına yetişir.

Konya oto kurtarma sektöründe sunmakta olduğumuz profesyonel hizmet sayesinde ihtiyaç halinde bireylerin otomobillerinin yol ortasından kaldırılması ve güvenli bir bölgeye taşınarak kaza riskinin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Profesyonel hizmet anlayışımız gereği müşterilerimizin hizmetlerimizi talep ettiği her an ihtiyaçlarına cevap olabilmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz yedi gün yirmi dört saat kapsamlı hizmet sayesinde müşterilerimizin her an yanında yer almakta ve araç çekim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Konya sınırları içerisinde gerçekleşen kaza ya da bakımsızlıktan ötürü yolda kalma gibi istenmeyen durumlarda çekici hizmetimiz en kısa süre içerisinde olay yerine ulaşmakta ve ilgili otomobilin kurtarılma işlemlini gerçekleştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR