• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özatakale Sigorta

Adres :

Yarhasanlar Mahallesi İbrahim Gökçen Bulvarı No: 42/11 Şehzadeler Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atakan Arı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 708 02 73

Whatsapp 2:

0 (530) 708 02 74

Whatsapp 3:

0 (530) 223 70 83

Sigorta hizmetlerinde yağmış olduğu başarılı çalışmalar sayesinde sektörün lideri olan Özatakale Sigorta ailesi, artık birmilyonnokta.com adresi üzerinden de hizmetlerini sağlamaktadır. Büyük paralar ödeyerek satın aldığımız konut ve işyerlerinin beklenmedik durumlar sonucunda hasar alması sonucunda büyük maddi kayıplarına uğrayabiliriz. Bu sebeple, ev ve işyerlerimizi yangın, DASK ve konut sigortası ile sigortalamamız bizlerin bütçemizi korumasına öncü olacak en akla yatkın harekettir.

Sigorta hizmetleri geniş kapsamlı bilgi birikimi isteyen işlerdir. Belgelemede yapılan küçük eksiklikler büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu sebeple alanında uzun süreler çalışarak kendisini kanıtlamış olan firmalardan hizmet aldığınızda içiniz rahat bir şekilde hayatınızı sürdürebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Firmamız, Manisa sigorta finans sektörünün lider firmalarından birisi olarak bir sigorta şirketinden beklediğiniz tüm hizmetleri aradığınız niteliklere uygun bir şekilde yapmanın garantisini vermektedir. Çalışanlarımız, uzun yıllar çalışarak mesleğin inceliklerine hakim olmuş, güler yüzlü, çözüm odaklı kişilerdir. Sizlerin taleplerinizi en kapsamlı şekilde yanıtlamaktayız.

Vizyonumuz, başta Manisa olmak üzere Türkiye’deki tüm noktalara hizmetler sağlayan firmalar arasına girmektir. Adrese teslim poliçe hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz sizlerin bütçelerinize uygun bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Firmamızın müşteri iletişim numarasını arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir veya hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmekten memnuniyet duyarız. Biz, sizlerin konforlu bir hayat sürdürmeniz noktasında hizmet aldığınız dost bir olmaktan gurur duymaktayız. Hizmetlerimiz, kaliteli, modern ve hızlıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR