• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özbek Apart Otel

Adres :

Seferihisar Kuşadası Caddesi Cumhuriyet Mahallesi Daire / 206/1 İzmir » Seferihisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Rıza Özbek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

enderozbk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 447 85 60

Whatsapp 2:

0 (507) 462 17 94

İşletmemiz İzmir turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız siz değerli müşterilerimize konaklama hizmeti vermektir. İşletme olarak güçlü ve yenilikçi idari kadromuz; dinamik, özverili ve konusunda uzman çalışma personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermekteyiz. Modern yapımız, merkezi konumumuz ve otoparkımız ile huzurlu ve kaliteli konaklama keyfini siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

İşletme olarak güven, huzur ve konforu temel ilkelerimiz kabul ediyoruz. Bu ilkelerimiz ekseninde güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız ile 2 kişilik oda, 3 kişilik oda ve apart dairelerimiz ile farklı tip konaklama seçenekleri sunuyoruz. Odalarımız son derece modern bir dekorasyona sahiptir. Sıcak su, özel tasarımlı duş sistemleri, ücretsiz wifi ve oda kliması mevcuttur. Üst düzey güvenlik önlemleri ile 7 gün 24 saat koruma sağlanmaktadır.

İşletmemizde odaların temizliği Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasal temizlik ürünleri ile yapılmaktadır. Dolayısıyla hijyen ve temizlik açısından standartların üzerinde bir hizmet vermekteyiz. Tercihinize göre günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabileceğiniz apart dairelerimiz ev konforunu aratmayacak düzeyde dizayn edilmiştir. İşletme olarak otellere kişi başı verilecek yüksek ücretlerin aksine uygun kiralama bedeli ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetin kapılarını aralamanın gururunu yaşıyoruz.

İşletmemizde siz değerli misafirlerimizin konaklamaları ile ilgili her türlü ayrıntıyı düşünerek dizayn edilen odalarımızda güven içerisinde huzurlu ve kaliteli bir konaklama keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR