• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özçelik Profesyonel Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürkan Özçelik

İçinde bulunduğumuz mobilyaların kişiliğimizi yansıtacağının bilinciyle ev ve iş yerlerimizde kullanacağımız koltukları ve oturma gruplarını da hem göz zevkimize hem de rahatımıza uygun olacak şekilde seçmeye gayret ederiz. Ancak, her ne kadar dikkatli olursak olalım ne kadar özen gösterirsek gösterelim zaman içerisinde özellikle kumaş kaplı yüzeyler ilk günkü canlılıklarını yitirmeye başlarlar. Bunda en önemli sebep, kumaş üzerinde zamanla biriken kirler ve oluştuğu zaman düzgün temizlenmemiş lekelerdir. Sıvı dökülmeleri de lekelerin oluşmasında önemli bir etkendir.

Özellikle uzun süre detaylı bir temizlik yapılmamış tüm kumaş mobilyalar ve koltuklar zaman içerisinde temizlenmesi iyice zor hale gelirler. Bu eşyalar biriktirdikleri kirler ve pislikler de aynı zamanda sağlık açısından da sıkıntılara yol açar ve ortam içerisinde istenmeyen kokular oluşmasına neden olurlar. Koltuk ve kumaştan mobilyaların derinlemesine temizlenmesi evde kullanılan ekipmanlarla oldukça zor ve uzun sürebilir. Bu yüzden profesyonel ekipmanlar kullanılması hem hijyen kalitesi hem de zaman konusunda büyük avantajlar sağlar.

Biz Özçelik Profesyonel Koltuk Yıkama olarak koltuklarınızın, çekyatlarınızın, kanepelerinizin, oturma gruplarınızın detaylı temizliklerini yaparak sizlere daha yaşanır, temiz ve sağlıklı mekanlar sunabilmek adına İstanbul temizlik sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Eğitimli, tecrübeli ve öz verili çalışma arkadaşlarımızla, ev ve iş yerlerinizde ihtiyacınız ve beklentiniz olan hijyen ve temizliği sunmak adına Eyüp’te yer alan merkezimizden İstanbul’un her köşesine hizmet sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR