• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özdil Teknik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Samet Özdil

reklam logosu
  • firma fb

Günümüzde ısınmak için doğalgaz ve elektrik enerjisi ile çalışan ısınma sistemlerini tercih etmekteyiz. Eskiden odunlu ve kömürlü sobalar ile sağlamış olduğumuz bu ısınma işlemlerimizin daha modern ve daha avantajlı yanlarının bulunması nedeni ile bu yöntemleri tercih etmiş bulunmaktayız.

Doğalgaz ile ısınma sistemlerinin bizlere ve dünyamıza sağladığı avantajlar eski tip ısınma sistemlerine göre çok daha fazladır. Bu ısınma sisteminde sadece birkaç tuş yardımı ile ısınma sürecini başlatabilirsiniz, aynı anda evinizin tüm odalarını ısıtabilirsiniz, hem de dünyanın doğal dengesini bozan zararlı gaz salınımlarının minimum seviyeye çekebilirsiniz. İşte tüm bu avantajları kazanmak adına sizlerde doğalgaz ile ısınma yöntemini tercih edebilirsiniz. Bizler Özdil Teknik olarak sizlere bu doğalgaz sistemlerinin kurulumu, temizlik işlemi ve olası arızalarda gerekli olan teknik bakımını sağlamaktayız.

Özdil Teknik olarak Kahramanmaraş ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu doğalgaz ile ilgili olan hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Kahramanmaraş tesisat ve bakım onarım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

İşletmemizde sizlere her marka kombi ve petekler ile evleriniz ve işyerlerinizin doğalgaz sistemlerini kurmakta, yıllık rutin bakımlarını uygulamakta, arızlarını hızlı bir şekilde gidermekteyiz. Bu işlemleri sağlarken kaliteli malzemeler, profesyonel işçilik ve uygun fiyatlar eşliğinde yardımcı olmaktayız. Gönül rahatlığı ile sizlerde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR