• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özdilek Oto Kurtarıcı

firma adresi

Adres :

- Tokat » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sinan Özdilek
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (530) 482 06 60
firma wp

Whatsapp 2:

0 (539) 657 06 60

reklam logosu

Tokat ilimizde yol yardım sektöründe hizmet veren Özdilek Oto Kurtarıcı adlı firmamız daimi birbirmilyonnokta.comüyesidir. İşine hakim profesyonel ekibimiz ile her türlü araç çekim durumu söz konusu olduğunda sizlere özveri ile yardımcı olmaktayız.

Şirketimiz kapsamındaki ekibimiz ile günün her saatinde sizlerin beklentilerine yanıt vermekteyiz. Bizlere cep telefonu hattımızdan ulaşmanız dahilinde sizlere ivedilikle hizmet sunmakta, zamanın kıymetinin farkındalığı ve en hızlı yöntem ile yanınıza ulaşım sağlamaktayız. Güvenilir markanın adresi olma yolunda emin adımlar ile ilerlerdiğimiz sektörümüzde, bizim için değerli olan müşteri taleplerinin, istekleri doğrultusunda en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesidir. Bu gaye ile yola koyulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimizin güvenilir adresi olma yolunda ilerlemekteyiz.

Tokat yol yardım sektöründe her müşterimizin memnuniyetini sağlayarak işimizde süre gelen ciddiyetimizi korumamız sayesinde ilk günkü dikkatimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm ekibimiz sizlerin güvenilir bir şekilde aracınızın çekilmesi için çaba göstermekte, en hızlı şekilde işlemin sonuçlanması için de zamanı dikkate alarak görevlerini yerine getirmektedir.

Tokat merkez ve çevre ilçeleri kapsamında görev alan yol bilgisi kuvvetli ekibimiz, sizlerin beklenmedik araç çekimi gerektiren acil durumlarında olaya müdahale etmeye her daim yetişmeye hazır bulunmaktadır. İşimizde müşteri memnuniyetini önemseyen ivedi tutumumuz ile bizlere her zaman ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Bir telefon uzağınızda bulunduğumuz görev bölgemizde sizlere her daim mutluluk ile hizmet vermeye hazırız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR