• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özduman Besicilik ( Keçiören Kurbanlık Satış Firması )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Duman / İsa Duman

Ankara hayvancılık sektöründe profesyonel bir şekilde uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren firmamız Özduman Besicilik birmilyonnokta.com sitesinde hizmet veren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Sizler için kurbanlık alım satımı, adaklık hayvan satışı, kurban kesimi ve et satışı gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. En kaliteli yemler ile hayvanlarımızı besliyoruz. Düzenli şekilde sağlık kontrollerini yaptırarak herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz.

Hayvanlarımızın hijyenine de önem gösteriyoruz. Hayvan satışlarımızın yanında alım işlemleri de yapıyoruz. Elinizdeki dana, düve, inek, koç, koyun ve keçi gibi hayvanları ederinden alarak sizleri memnun ediyoruz.

Dilerseniz et kesim hizmeti de veriyoruz. Satın almış olduğunuz hayvanı ücretsiz ve temiz bir şekilde keserek hazır hale getiriyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Eğer bir sorun yaşarsanız sorunu en kısa süre içerisinde hallederek mağdur kalmanızı engelliyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, e-posta adresimize mesaj atabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Kısa süre içinde size dönüş yaparak yardımcı oluyoruz.

Dilerseniz çiftliğimizi ziyaret ederek de hayvanlarımızı yakından görebilir ve yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Kişi sayısına ve bütçenize göre uygun hayvanlar sunuyoruz. Güvenilir bir şekilde hizmet vererek her zaman %100 memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

ankara keçiören adaklık kurbanlık satışı, ankara keçiören adaklık kurbanlık fiyatları, ankara keçiören adaklık kurbanlık satış firması, ankara keçiören kurbanlık satış firması, ankara keçiören kurbanlık alım satımı, ankara keçiören şükür kurbanı satışı, ankara keçiören nafile kurbanı satışı, ankara keçiören akide kurbanı satışı, ankara keçiören büyükbaş kurbanlık fiyatları, ankara keçiören küçükbaş kurbanlık fiyatları, ankara keçiören canlı hayvan alım satımı, ankara keçiören hayvan alım satımı, ankara keçiören büyükbaş kurbanlık satışı, ankara keçiören küçükbaş kurbanlık satışı, ankara keçiören kurbanlık koyun satışı, ankara keçiören kurbanlık inek satışı,keçiören adaklık kurbanlık satışı, keçiören adaklık kurbanlık fiyatları, keçiören adaklık kurbanlık satış firması, keçiören kurbanlık satış firması, keçiören kurbanlık alım satımı, keçiören şükür kurbanı satışı, keçiören nafile kurbanı satışı, keçiören akide kurbanı satışı, keçiören büyükbaş kurbanlık fiyatları, keçiören küçükbaş kurbanlık fiyatları, keçiören canlı hayvan alım satımı, keçiören hayvan alım satımı, keçiören büyükbaş kurbanlık satışı, keçiören küçükbaş kurbanlık satışı, keçiören kurbanlık koyun satışı, keçiören kurbanlık inek satışı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR