• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Anka Aile Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Can - Cansu Güler

Hatay danışmanlık sektöründe hizmet veren firmamız Özel Anka Aile Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır. Çağımız daha çok danışmanlık hizmetine ihtiyacın arttığı bir zaman dilimidir. Hayatla başa çıkabilmenin, zorluklarla mücadele etme biçimlerimizin farklılığı bireysel farklılıklarımızdan kaynaklanır. Bu nedenle kişisel zorluklar için destek, danışmanlık ve psikolojik yardım almak en iyi çözümdür. Artık herhangi bir teşhise gerek kalmadan psikolojik destek almak çok daha rahatlatıcı bir adımdır.

Merkezimiz, birçok rahatsızlığı tespit edip uzman kadrosuyla gerekli desteği sunmaktadır. Aile terapileri için farklı uzmanlık alanlarının iş yaptığı merkezimizde, dil konuşma terapisi, online terapi, uyku ve kaygı bozukluğu, cinsel danışmanlık, çift terapisi gibi destekler sunulmaktadır. Bunların yanında ihtiyacınız olan her türlü destek uzman psikologlarımız ve kadromuzla sizlere sunulmaktadır.

Her şeyin başı sağlıktır, ruh sağlığımızda elbette öncelikli dikkat edilmesi gereken noktadır. Sağlıklı bir yaşamın anahtarı ihtiyaç halinde iyi bir danışmanlık hizmetinden geçtiği gibi, mutluluğun anahtarı da sağlıktadır. Siz değerli dostlarımızla en önemli ilişkinin karşılıklı güven olduğu çalışma sahamızda kişisel verilerin korunmasından, sizlerin teşhis edilen durumlarında yapılması gerekenlere kadar gizli tutulmaktadır.

Özel Anka Aile Ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak bizler, sizlerin her zaman kolayca ulaşabileceği bir noktadayız ve ihtiyaç halinde size destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler için en iyi desteği sunmak amacımızdır. Her geçen gün bu amaç doğrultusunda kendimizi daha da geliştirmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR